Domek z misiem

To specjalnie przygotowany pod kątem najmłodszych domek w którym wygodnie wypocznie rodzina 2+3 to maksymalna ilość gości jaką możemy w nim przyjąć.

Gdzie będę spać ?

Domek posiada dwie sypialnie. Jedna jest dla rodziców, znajduje się w niej łóżko małżeńskie oraz wygodna rozkładana sofa która może pełnić funkcję spania gdy któryś z małoletnich szkrabów nie będzie chciał rodzicom odpuścić 🙂

Druga sypialnia to królestwo dzieciaków. Znajduje się tu pojedyncze pełnowymiarowe łóżko oraz podwójne dziecięce łóżko tipi z dwoma materacami 160×80. Są tu również zabawki, minikuchnia, teatrzyk, stolik i małe krzesełka.

Strefa dzienna to salon z aneksem kuchennym.

Do waszej dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką zaopatrzoną w małą zamrażarkę. Jest płyta indukcyjna, niezbędna zastawa (również ta dla najmłodszych) garnki i patelnia. Znajdziecie tu również ciśnieniowy kolbowy ekspres do porannej kawki oraz czajnik elektryczny. Na wyposażeniu są również kawa, herbata, cukier, sól, oliwa. Zawsze przygotowana ściereczka, gąbka i środki myjące. Segregujemy śmieci więc cudownie będzie jeśli nam w tym pomożecie.

W salonie jest wygodna rozkładana sofa, która może pełnić funkcję dodatkowego niezależnego spania. Jest również telewizor. Ogrzewanie podłogowe zapewnia komfort po powrocie z zimowych spacerów. Domek z kominkiem w górach … inaczej być nie może. Do dyspozycji macie również wolno stojący piec typu koza który zapewnia cudowny klimat każdego wieczoru.

Komfortowa łazienka to miejsce w którym znajdziecie dwuosobową saunę infra red, duży prysznic, umywalkę oraz toaletę. Do waszej dyspozycji są tu ręczniki, suszarka do włosów, mydło do rąk oraz papier toaletowy. Na wyposażeniu jest również rozkładana suszarka do ubrań.

Jeśli będzie taka potrzeba mamy specjalne wyposażenie malucha : wanienkę, matę antypoślizgową, nocnik, nakładkę na deskę, stopień do umywalki. Dodatkowo możemy przygotować fotelik do karmienia oraz łóżeczko turystyczne wraz z pościelą.

Domki 2, 3 I 4

Domek w Bieszczadach z widokiem na góry – tak to możliwe 🙂 Zapraszamy do relaksu w Biesach.

Gdzie będę spać ?

Każdy szumilovy domek posiada dwie sypialnie, są one trzyosobowe. W każdej sypialni znajduje się jedno pojedyncze łóżko oraz jedno podwójne małżeńskie.

Strefa dzienna to salon z aneksem kuchennym.

Do waszej dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, płytą indukcyjną, niezbędną zastawą. Znajdziecie tu również ciśnieniowy kolbowy ekspres do porannej kawki oraz czajnik elektryczny. Na wyposażeniu są również kawa, herbata, cukier, sól, oliwa.

W salonie jest wygodna rozkładana sofa, która może pełnić funkcję dodatkowego niezależnego spania, gdy podróżujecie we 3 pary, każdy może spać niezależnie. Jest również telewizor.
Ogrzewanie podłogowe zapewnia komfort po powrocie z zimowych spacerów.

Domek z kominkiem w górach

… inaczej być nie może. Do dyspozycji macie również wolno stojący piec typu koza który zapewnia cudowny klimat każdego wieczora.

Najpiękniejsze mamy tu bieszczadzkie niebo i do Waszej dyspozycji przekazujemy teleskop przez który możecie zobaczyć kratery księżyca, a nawet możecie mu cyknąć fotkę smartfonem przez okular 🙂

Komfortowa łazienka to miejsce w którym znajdziecie dwuosobową saunę infra red, duży prysznic, umywalkę oraz toaletę. Do waszej dyspozycji są tu ręczniki, suszarka do włosów, mydło do rąk oraz papier toaletowy. Na wyposażeniu jest również rozkładana suszarka do ubrań.